| Ovidiu1098 a întrebat:

am doua intrebari:
1.Mi-am cumparat fifa 15 si nu stiu cum sa modific setarile la tastatura,am dat la setari dar nu pot sa schimb ca sa merg de sageti sa sut de d etc, trebuie sa merg de w a s d.
2.Mi-am facut cont pe origin si mi-am gresit numele(nu id numele cu care ma conectez in fifa...) nu stiti unde tebuie sa dau ca sa mi-l schimb?
Cine imi raspunde si ma ajuta ii dau Funda!

Răspuns Câştigător
| Ch3b4C a răspuns:

Salut, ca sa schimbi butoanele te pot ajuta eu, add id yahoo: ch3b4c si iti explic pas cu pas cum se face. tiai gresit id propriu, sau numele care sa iti apara pe site?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

1. Asta pentru ca, controalele din fifa 15 nu sunt customizabile
2. Fa-ti alt cont.