| Theodor_Teo_1977 a întrebat:

Am doua intrebari: cs:go si euro truck simulator 2 ruleaza pe Windows 10? Si care sunt cerintele pe acest Windows 10?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, merg pe Windows 10. Ambele.
https://www.microsoft.com/ro-ro/windows/windows-10-specifications

| alexalx1234 a răspuns:

Da. Merg ambele pe Windows 10. Am 4 GB ram si ambele jocuri functioneaza perfect.

| AKARA0 a răspuns:

La ambele trebuie sa ai minim 2 gb de ram, o placa video de 1 gb, si un procesor dual core de 2 ghz.
Poti vedea mai multe detalii pe Steam

| AdreAdre a răspuns:

Orice joc ruleaza pe Windows 10. Nu ruleaza doar daca windows-ul e mai vechi decat cere jocul. Cerintele pentru Windows 10 sunt la fel ca la Vista si 7.

Răspuns utilizator avertizat