| AlexandruInu a întrebat:

am facut impreuna cu un baiat o melodie pentru varul meu care trece prin momente foarte grele. Tipul acela mi-a trimis vocal melodia pe mess si as vrea sa o scot si sa ii fac un clip cu poze. Dar nu stiu cum as putea sa scot mesajul si imi trebuie un program de editat sau ceva de genu, sper ca ati inteles ce vreau sa zic!

1 răspuns:
| TheDorothy a răspuns:

Spune-i sa ti-o trimita din nou pe whatsapp si de acolo o salvezi si program de editat usor de folosit ar fi Windows Movie Maker, este si bun si gratuit! Succes!