| anonim_4396 a întrebat:

Am facut o mare greseala fara sa imi dau seama. Am intrat in msconfig, boot, advanced option si am setat la maximum memory 0. si dupa ce i-am dat restart se misca foarte foarte greu. in mai putin de 2 minute am setat cum era inainte si i-am dat restart si totul a fost ca inainte. intrebarea mea este: A avut de suferit hardul sau alta componenta dupa aceasta imensa greseala. Va rog spuneti-mi numai daca stiti. happy

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Stai linistit ca nu s-a intamplat nimic grav, practic tu i-ai limitat RAM-ul sistemului de operare si de aia mergea greu.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mai mult ca sigur NU a suferit deloc!

| raMLesS a răspuns:

Stai liniştit, nu a suferit nimeni pc-ul tău este intact, nu este o greşala imensă este doar o simplă greşala şi numai umbla pe unde nu ştii, data viitoare fi mai atent bine că nu ai dezactivat vreun driver sau alt ceva.