| Adelina14 a întrebat:

Am facut o nebunie la calculator si nu pot sa deschid nimic chir si google sau notepad totul se deschide in media player, va rog ajutor.Cum sa intorc totul la loc. multumesc

6 răspunsuri:
| Adelina14 explică (pentru itsoft):

Nu pot nici sa descarc nimc totul Imi apar in Windows media player

| xBro a răspuns:

Foloseste programul asta http://www.tune-up.com/download/, crede-ma repara tot, dupa 15 zile parca iti va cere un product key il iei de pe net scrii Numele/Prenumele ocupatia si product key-ul, sper ca te-am ajutat, PaPa :-h

| NeaPopa13 a răspuns:

In Windows media center se deschide? Ce windows ai?

| Adelina14 explică (pentru NeaPopa13):

Windows 7

| NeaPopa13 a răspuns (pentru Adelina14):

Ai un virusel happy