| subzero223 a întrebat:

Am și eu o întrebare pentru voi. Doresc să cumpăr niște căști (overhead) pentru muzica/filme. Ce îmi puteți recomanda (din expierența voastră cu căștile. Nu gen "am auzit că-s bune." )?
Buget: 50-60 lei.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

In banii astia... era sa zic ceva, dar ma abtin. Presupun ca sunet onboard. In concluzie, Somic. Am facut cadou o pereche cuiva cu vreo 2 ani in urma si se tin bine, se aud cit de bine posibil in pretul lor, am mai si recomandat altora si au fost multumiti.
http://www.pcgarage.ro/casti/somic/over-head-senicc-ic8-black/
Cod voucher: 92WQ7UMX

| StefNN a răspuns:

La ce preferinte si buget ai iti poti lua ori niste casti de telefon bune ori unele overhead destul de nasoale.
Mai bine mai pui niste bani si stii ca ai facut o treaba.
Daca cumva te gandesti sa mai strângi niste bani sa iti iei ceva mult mai bun iti recomand Razer kaken pro, sunt excelente la muzica cat si la gaming

| Utilizator1234 a răspuns (pentru StefNN):

Mai bine lasa-l sa-si ia Somic-urile recomandate mai sus decat tampeniile alea de la Razer. De fapt mai bine nu le mai recomanda ca daca alea-s casti excelente, ale mele-s bune de aruncat.