| anonim_4396 a întrebat:

Am iesit odata dintr-un grup de wapp si m-au adaugat iar, dar acum am iesit a doua oara din greseala si acum aia imi zic ca nu pot sa ma adauge ca cica am iesit prea recent. Mai pot intra in grup? Stiu o intrebare stupida dar aia e. Ajutor Pls

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ori mai astepti un pic si reincerci abonarea la acel grup, ori in regulament scrie clar ca, daca iesi a doua oara din grup, nu mai ai acces la acesta pe viitor.
Lucrurile se pot intampla si din greseala, de aceea e bine sa iei legatura cu moderatorii grupului si sa le explici situatia. Ei au drepturi de administrare a grupului si pot solutiona problema.