| Anonimul54287654098 a întrebat:

Am incercat de curand sa imi fac un cont de Youtube ca sa postez si eu videoclipuri,poate,poate happy. Stiti voi,in fine, am probleme cu emailul, mai exact mi-am facut un email pe aplicatia gmail (cea preinstalata de Samsung) si nu imi apare parola, imi trebuie parola? La yahoo imi trebuie si parola

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Orice mail are si o parola. Incerca sa te loghezi din nou si daca nu iti amintesti parola poti sa dai pe "am uitat parola" pentru a o recupera. Mai exista varianta ca daca ai deja mailul adaugat in aplicatia Gmail el sa se fi adaugat acolo cand tu ai folosit logarea cu acest email pentru o alta aplicatie, de exemplu la market. Daca s-a intamplat astfel, iti apare emailul in aplicatia Gmail si asta te poate face sa crezi ca nu ai parola la el.

1 răspuns:
| Gabigabyi a răspuns:

Daca nu iti apare nu cred ca trebuie neaparat