| RazvanZone a întrebat:

am inco intrebare are ceva daca instalez un windwos peste un atl windwos adica daca instalez eu acum widnwos 8 peste windwos 7 are ceva?

Răspuns Câştigător
| ゼロの a răspuns:

Cum peste? Adica in aceeasi partitie?
In C:/?
Daca instalezi windows 8 in alta partitie in D:/ sau cum so mai numii latine, atunci nu are nimic, doar cand vei deschide calculatorul va trebuii sa alegi care dintre cele 2 sisteme de operare sa porneasca.

2 răspunsuri:
| Alberto97 a răspuns:

Nu prea se recomanda ti se strica hard diskul mai repede

| Alberto97 a răspuns:

Razvan vad ca dai funde aprostu dai fanda ca iti place cea ce spune trebuie sa stii si partea cealalta