| AlexStefan1 a întrebat:

am instalat recent windows 10 si vreau sa stiu daca mai pot sa imi recuperez marcajele pe care le aveam in chrome in versiunea de windows anterioara.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conecteaza-te la Google Chrome cu contul Google, sus acolo langa butoanele "minimize" "maximize", in stanga apesi...gasesti tu.
Daca erai conectat si inainte se va sincroniza totul. happy

1 răspuns:
| Rimidalvv a răspuns:

Daca ai avut cont google, trebuie doar sa te intregistrezi si browserul se va modifica singur la starea initiala. nu ai abut cont google lucrurile se complica deoarece trebuie sa iti pui toate marcajele tu singur la loc.SUCCES