| g2br13l a întrebat:

Folosesc Google Chrome ca motor de cautare, recent mi-am refacut windows-ul si voiam sa redescarc browser-ul... si asa mai departe. Problema este ca s-am imbunatatit versiunea si chiar imi place dar cand ma loghez la Google+ imi revine versiunea anterioara. Intrebarea este cum sa fac sa am din nou acea versiune dar cu contul activ.

4 răspunsuri:
| RaduHD a răspuns:

"Motor de cautare Google Chrome", Google Chrome nu este un motor de cautare ci doar un browser.

| OnuOnulică a răspuns:

Stai linistit e de la ei au cei de la google o problema.

| MisFit20 a răspuns:

Nu cred ca este posibil, e considera ca o varaianta imbunatatita e mult mai buna si pe placul tuturor, nu se gandesc ca exista si persoane mai conservatoare...

| Eduarrdinno a răspuns:

Aceasta este o problema de la Google. Asteapta urmatoarea inbunatatire. Nu ai cum sa modifici asta. Incearca dar nu cred sa modifici tema. Intra la setari, dai mai in jos si vei gasi,, Aspect,, si dau descarcare teme. Si pui alta tema. dar nu cred. acum incearca. Sau trimite un feedback cu problema ta la cei de la Google si poate se rezolva ceva. Sper ca ti-am fost de ajutor.