| ciobix a întrebat:

Am instalat Win7 32bit de cateva zile si nu am nici un fel de SUNET.Am un Packard Bell Easy Note Mx65 Chipset Intel 945gm/pm si placa video Nvidia GeForce Go7300. M-am informat putin si am facut update la High Definition Audio Device(Microsoft)am probat cu Everest, tot la fel.Am ramas fara idei, nu stiu, poate sa fie din bios? A, mai e ceva ce nu cred ca e in ordine.la DEVICE MANAGER/other device am 2 -base system device cu triunghi galben.Am incercat sa fac update, imi zice:Windows is unable to install Base System Device

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

In windows 7 multi au probleme cu sunetul deoarece win7 nu le are pe toate.lo avea pe ala video da nu toate driverele is incluse ci alea mai des intalnite. oricum pune-te si cauta driverul de sunet pentru placa ta de sunet si instaleaza-l apoi nu ai decat sa dai drumu la muzica happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza drivierul de sunet parca 7 le cauta automat singur in fine biosul e o memorie scrisa nu se poate scrie in fine intra la Intel sau ce pc ai isi cauta driverul automat

| ciobix explică:

Merci la toti.Am ceva pentru.cei cu probleme similare.INSTALATI DRIVERE DE XP si o sa va functioneze