| mariusmarius123456789 a întrebat:

am laptop compaq presario cq56 iar de catva timp nu imi mai merge wifi-ul la el, mergea perfect da acum nici nu imi mai apare ce pot sa fac?

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Iţi pot recomanda 2 variante.
1)Reinstalezi windows-ul.
2)Îi faci un restore point.Pentru asta cauţi (daca ai windows 7) la search "system restore", dai click pe el->next->alegi dintr-o lista... dacă preferi sa faci asta te rog cauta pe youtube cel mai bine "how to make system restore" si urmezi exact cum îți apare in video.E greu de explicat așa.Riscul folosirii acestei obtiuni este de a pierde cateva programe instalate recent.