| TheSoldier a întrebat:

Funda! Am un laptop compaq presario cq56 si atunci cand stau mai mult timp pe net (de ex un film) se blocheaza si singura modalitate de a il readuce la viata este sa ii scot bateria si dupa ceva timp merge,, dar e cam enervant, eu cred ca e de lap rocesor sa nu cumva sa se incalzeasca...sau de la win pentru ca laptop-ul cere 32 bit dar win este de 64...argumentati raspunsul.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

AUzi bagati windows 7 starter ori decare 64 bit sau 32x care vrei, tie iti trebuie un windows bun la laptop,, daca nu merge dai cu el de pamand si gata laughing.