| KingOfShadow a întrebat:

am luat un joc si imi apare fisierul sub forma.iso si nu stiu cum sa fac sa intru pe el stiam cum dar am uitat parca era ceva cu daemon tool dar nu stiu ce sa fac cu el
Ajutor
Funda :) http://imageshack.us/photo/my-images/199/h9ar.png/

2 răspunsuri:
| Ionica_Alexandru_Stefan_1992 a răspuns:

Deci downloadezi daemon tools. Dupa ce il istalezi il deschizi si ii pe un plus si selectezi fisierul unde l-ai pus si ii dai dubplu clik pe imagine si ai pus-o si o sa iti apara run autorun

| KingOfShadow explică (pentru Ionica_Alexandru_Stefan_1992):

Asta e faza mie nu imi apare run auto run