| Jeryko a întrebat:

am luat un sistem http://www.emag.ro/......pSPA260210 si in spate au mufele de boxe acolo nu este problema dar i9n partea de sus sunt 6 mufe 3rosii 3 albe si 3fire care le-am primit problema este ca eu la placa audio nu am decat o mufa pentru boxe in care bagam pana acum.Cum le leg pe toate la o singura mufa? sa mearga toate boxele

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Unele mufe pot fi setate pentru dublu rol : intrare - ieşire. Trei mufe jack la PC egal şase ieşiri RCA.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Nu ai ce fae. Trebuia sa te multumesti cu un sistem 2.1. Poti eventual sa cuperi o placa de sunet pe sub(presupun ca ai laptop) sau a cumperi un adaptore, dar pierzi si din volum, si din claritate