| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Am vazut pe youtube un tutorial: cum sa pui o tema Iphone pe LG Cookie (KP500). Am facut toti pasii, in afara de ultimul, in care zice sa conectez telefonul la PC si sa selectez Mass Storage, apoi sa copiez Flash contents in telefon... Intrebarea mea este: Unde trebuie sa selectez mass storage:pe telefon sau pe PC si unde gasesc aceasta comanda? Plzzz HELP! Dau FUNDA si vot! HELP

3 răspunsuri:
| Luci99 a răspuns:

Nu are treaba, fiindca deja imi apare o parter, dar am nevoie sa copiez alea ca as fie completa. si unde trebuie sa selectez mass storage?

| Luci99 a răspuns:

Nu mai am nevoie, am reusit deja. Apropo, Amateratsu, Mass Storage se selecteaza din telefon...

| VitalyZdTV a răspuns:

Nu stiu decat ca mass storage trebuie selectat pe PC, dar iti recomand sa nu te prostesti cu teme din astea deoarece toate sunt falsuri. Asa am stricat eu un Samsung Star 2 tot cu o "tema" dinasta