| vadu22 a întrebat:

am nevoie de ajutor.
Deci mi-am bagat un card de 7 GO in tableta dar nu stiu cum sa pun jocuri pe el...
In setari la stocare imi apar 3 partitii:Stocare Interna in care am 1 Go, a doua se numeste tot stocare interna dar am doar 716 mo,iar a treia partitie se numeste Card SD si am 7, 41 GO.
Dar daca descarc un joc de 2 giga(sa zicem) imi apare ca nu am destula memoriesad.
Intrebarea mea este:
E necesar doar sa bag cardul si o sa pot pune fisiere pe el? sau e nevoie sa ii fac ceva?
Va rog ajutati-ma caci nu ma prea pricep.
Multumesc anticipat!
Funda pentru cel mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Drack550 a răspuns:

Incearca sa formatezi pe un pc laptop ceva cardul sau vezi cumva sa nu ai protectie pusa pe el.