| vasilakero a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru puppy dog eyes. Vreau sa pun pe You. tube un videoclip de 16 min si cica " Acesc clip a fost eliminat din cauza ca este prea lung " Un prieten mi-a spus ca e din cauza ca nu am parteneriat [ cum pot face parteneriat daca e adv? ].
Alt prieten mi-a spus ca trebuie sa postez multe videoclipuri de 1-15 min... [ e adv? ]... PLEASE spuneti-mi AM NEVOIE DE VOIIII puppy dog eyes

FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Al doilea prieten are dreptate! Posteaza mai multe videoclipuri pana in 15 minute si apoi youtube te lasa sa incarci si mai mari de 15 min.

| vasilakero explică (pentru neluL):

Si... sti aproximativ cate clipuri trebuie sa incarc?

| neluL a răspuns (pentru vasilakero):

8-1o videoclipuri si apoi trebuie sa astepti ceva timp.

| vasilakero explică (pentru neluL):

Minute? Ore? Saptamani? Luni? Ani?

| neluL a răspuns (pentru vasilakero):

Cateva zile! Uneori 3-4 maxim.

| vasilakero explică (pentru neluL):

Sa mor de nu esti cel mai tare oh go on

| neluL a răspuns (pentru vasilakero):

big grin