| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de pareri ce telefon sa imi iau intr-e Samsung galaxy s dous si Allview A5 Quad, Dual SIM.
Cel mai detaliat si bun raspuns primeste funda, dar sa imi spuneti de ce e mai bun telefonul x de cat y.
Am nevoie de un raspuns repede.

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Buna.

E clar ca Samsung este mai buna firma decat Allview.
Asa ca si Samsung galaxy s dous este mai bun decat Allview A5 Quad fiindca are foarte multe setari mai avansate.

Eu zic sa iti cumperi Samsung galaxy s dous in fine e si mai scump dar e mai veritabil.

Toate cele bune.