| Al3xp a întrebat:

am nevoie de un raspuns sigur de la cunoscatori thinking
Vreau sa-mi instalez Windows-ul din nou fiindca tot timpul cand il aprind imi face un sunet si apare un chenar pe ecran, pe care nu il pot inchide, pot doar sa il 'ascund' in jos-ul display-ului la, laptop. Asta scrie in chenarul ala ::: "" The ordinal 344 could be located in the dynamic link library COMCTL32.dll ""... Ce este? thinking

Răspuns Câştigător
| gogυ a răspuns:

Un dll lipsa Http://fisierulmeu.ro/44MY8VWSRNX3/dll-rar.html il descarci si in functie de ce windows ai il copiezi in windows/sistem32