| LoveAnime4ever a întrebat:

Am nevoie neaparat de ajutor.
Vreu sa descarc melodii de pe net pe un CD. Dar nu stiu cum! Am gasit un sait de unde pot descarca melodiile dar nu stiu cum sa le bag pe CD. Oare se poate pe un CD care are deja melodii? Tot descarcate de pe net sunt. Am auzit ca trebuie un program "Nero Online Upgrade" pe care il am. Imi spune-ti cum sa fac? De la descarcare pana la bagarea acestuia pe CD.

Va rog mult! :d
Le multumesc celor care m-au ajutat

Răspuns Câştigător
| Veverita a răspuns:

Pai trebuie sa descarci melodiile dupa care faci un CD cu ele dar e adevarat ca iti trebuie Nero.si nu poti sa le bagi pe un CD deja scris.si ti-as mai explica dar e mult de zis la folosirea lui Nero.

2 răspunsuri:
| LoveAnime4ever explică:

Iti multumesc mult chezzz! Mi-ai fost de folos dar si tu Veverita

| chezzz a răspuns:

Pai e simplu...introduci cd-ul, deschizi nero daca cd-ul are deja melodii pe el poti sa il stergi,alegi optiunea erase cd si gata, daca e gol bifezi,, make data cd'' si iti alegi melodiile pe care vrei sa le pui pe cd, dupa aia dai ''burn cd'' si asta e tot, sper ca ai inteles ceva:d