| RappinAsH a întrebat:

am nevoie urgent sa imi spuneti cu ce program as putea face si eu lyrics de genu:

https://www.youtube.com/watch?v=XrK1Q2CCrm4

Am nevoie cat mai repede. :D

1 răspuns:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Cat de repede,dar n-a raspuns nimeni din pacate pana nu am vazut eu intrebarea,care cred ca ar fi meritat ajutat-a.
Dupa cum va eu acolo este folosit Adobe after effects,dar eu fac de-astea pe Sony vegas pro, doar ca e mai dificil, in chimb e mai complex.
Descarca unul dintre softuri si sper ca stii, daca nu fol. tutriale de pe youtube.
Imi pare bine ca te-am putut ajuta, fundită?