| Dodo05 a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor am un system, insa la el functioneaza numai basu atunci cand ascult muzica.Imi trebuie un program sau ceva? AJUTOR

Răspuns Câştigător
| Roliii a răspuns:

Depinde ce sistem ai? nu pot sa-ti spun numai daca as sti macar ce fel de sistem ai,poate pentru tine sistem inseamna doua boxe si atat,poate nu ai un driver reactualizat,poate ceva la setari, poate ceva la cabluri, poate n-ai invartit butonul pe care scrie bass sau woofer, poate are undeva butonul pentru bass si nu l-ai cautat, poate nu-ti merge bass-ul...

1 răspuns:
| Roliii a răspuns:

Apropo ai putea chema pe cineva priceput la asta daca e asa urgent sau un prieten