| anonim_4396 a întrebat:

Am niste foi de pe care trebuie sa schimb un nume. daca scanez pagina cu ce program pot sa modific numele?

2 răspunsuri:
| CranK71 a răspuns:

Poti pur si simplu sa pui o bucata de hartie de aceiasi culoare ca si hartia peste nume si sa o scanezi, astfel vei scapa de nume...

| AnNéVidoff a răspuns:

Este cam greu sa faci asta pentru ca poza scanata arata intr-un fel,nici in photoscape sa scrii peste nu merge,pentru ca ar trebui sa tai zona respectiva sau sa pui peste alta, dar cred ca cel mai bine o refaci! crying
Sau scanezi tot, tai unde este pusa stampila sau semnatura, salvezi ce ai taiat de acolo si asta merge si pe un photoshop online (asa cauta) si o salvezi poza in word sau ce vrei tu si in rest rescrii tu, dar cred ca trebuie refacut exemplarul! sad