| EduardPaul94 a întrebat:

cine imi poate ajuta cu urm problema. ce program sa folosesc ca sa modific o scutire pe care am scanat-o la imprimanta...trebuie sa sterg data ...si dupa ce scanez mil lasa in adobe. da cum pot sa trec poza p alt prog ca nu stiu cum. ast raspuns fundaaaaaaa

1 răspuns:
| strawberryblonde a răspuns:

Las-o baltalaughing Asta faceam si eu candva dar te poate prinde. Eu am primit exmatriculare de 3 zile. So, mai bine mergi la medicu de familie, du-i o cutie de ciocolata, afiseaza un zambet larg si roaga-l sa-ti scrie o scutire. Poti modifica cu picasa sau cu photoshop dar e complicat si riscant nu merita. Mai bine mergi la medic, si tine minte medicul nu poate sa isi dea seama ca nu esti bolnav daca stii sa joci perfect, si aici nu ma refer sa te prefaci ca tusesti, el mereu pune verdictul dupa ce simptome ai, asa ca gandeste-te la o raceala mai grava cauta pe net simptomele si spune-i exact aia, iesi mai bine asa decat cu modificarea unui act oficial