| Crengu09 a întrebat:

am nokia c3 si am descarcat niste videoclipuri de pe youtube, dar cand dau sa le vad in telefon, imi spune ca formatul fisierului nu este suportat. Ce trebuie sa fac ca sa vad si videoclipuri?

Răspuns Câştigător
| Sihastrul a răspuns:

Sigur ca nu le poti vedea, fisierele respective au format mp4, flv.trebuiesc convertite in format 3gp la rezolutia telefonului.
Vezi aici: http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Crengu09 explică (pentru Sihastrul):

Si nu pot face nimic ca sa descarc in telefon video?

| Sihastrul a răspuns (pentru Crengu09):

Poti,le convertesti la rezolutia telefonului.

| Crengu09 explică (pentru Sihastrul):

Ok, mersihappy

4 răspunsuri:
| GoodGuyDorel a răspuns:

Probabil ca numarul de pixeli din videoclipurile descarcate sunt mai multi decat cei pe care ai suporta telefonul tau. Ai camera de 2 MP deci la filme ai cam 240x170 rezolutie cred, iar acele videoclipuri au rezolutie mai mare.