| DanutAlexandru254254 a întrebat:

Am o camera Logitech C 210 nou nouta luata din altex cu garantie 2 ani si vreau sa o vand va intereseaza? Mai multe detalii aici: http://www.tocmai.ro/logitech-c210-9058226.html. Garantia este de 2 ani.Detalii la telefon :0765583634 sau in link ( acolo aveti si pozele)

2 răspunsuri:
| mary4048 a răspuns:

Link-ul nu merge...de cand ai cumparat-o si de ce o vinzi? ..care este rezolutia maxima? ..si pretul bineinteles.

| DanutAlexandru254254 explică (pentru mary4048):

Pei am cumparat acum vreo 3 luni si am folosit-o doar 2 saptamani dupa care mi-am luat alta ( Logitech C920 ) la 500 de lei. Iar pe asta o vand cu 99 de lei. Nu are nicio zgarietura nimic. Lasa-mi messengerul tau aici si iti voi trimite poze