| BloodAndBon3 a întrebat:

Am o cartela FreeSim de la Orange, aia cu 100 MB + 10minute/sms retea, ei bine... voiam sa activez internetul, dar nu reusesc. Ceva sfaturi?
Promit funda raspunsului ce ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca optiunea este activa si traficul de date respectiv a fost alocat dar internetul totusi nu functioneaza, iti recomand sa accesezi pagina urmatoare: http://www.orange.ro/setari-telefoane/ pentru a solicita setarile de internet necesare telefonul tau.
Cu prietenie,
Orange Helper.

| BloodAndBon3 explică (pentru OrangeHelper):

Iti multumesc, voi incerca maine. telefonul fiind al altcuiva, doar maine voi avea acces la el.

1 răspuns: