| Ruţaş_Bogdan_1989 a întrebat:

am o intrebare : acum cateva minute am intrat pe internet si boom dintr-o data mi se restarteaza calculatorul si in loading screen imi scrie ceva de genul preparing Windows. Chestia este ca mi s-au sters niste foldere dar programele au ramas. Nu imi trebuie neaparat o solutie, vreau doar sa stiu ce s-a intamplat. Ofer funda!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca s-au sters foldere ori ai un virus ori o portiune a HDD-ului este defecta.

| Adrian926a a răspuns:

Daca scrie preparing windows inseamna ca s-a facut update la windows.
Poti fi mai explicit ce foldere ti s-au sters?