| babachis a întrebat:

am o problema...cred...cu PC-ul.
Uneori calculatorul meu in timp ce ma joc sau stau pe internet si chestii de genul dintr-o data calculatorul meu se restarteaza si nu mai porneste. adica el sta aprins se vede lumina de la butonul de alimentare dar nu stiu ce are.si in tot acest timp un ventilator se aude cum se invarte mult mai rapid decat asa cum ar trebui.Si nu am ce sa ii fac ca sa porneasca inapoi decat daca il las asa vreo 10 minute si apoi sa il opresc si sa il repornesc altfel sta asa mult si bine...(am testat si chestia asta...)
ce as putea sa fac pentru ca devin din ce in ce mai ingrijorat si nu vreau sa se strice...
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| teodoryo a răspuns:

Incearca sa cureti Hardul de praf, In timp praful se depune iar acesta nu mai functioneaza corespunzator, stai linistit asa face la toata lumea, dacanu il cureti, in cel mai rau caz nu ti se mai deschide PC-ul.

1 răspuns:
| babachis explică:

Am uitat sa precizez ca a mai facut asa si o face din ce in ce mai des...