| Ion_Mihai_1978 a întrebat:

am o intrebare cine stie dau funda am un smart LG generatie 2013 model 32la620s sitem de operare netcast pot trece la webos generatie mai noua gen 2014-2015 sau ce aplicatii pot instala gen google crome etc.

1 răspuns:
| rgx a răspuns:

Salut,si eu am un tv ca al tau si nu merge sa schimbi sistemul de operare la webos sau altul.Tv-ul are un utilitar care face update eu sunt la vresiunea 04.27.05.Iar ca aplicatii trebuie sa iti faci un cont LG ca sa poti instala ceva programe pe el, eu nu am putut imi zice ca nu am adresa de mail valida desi o am. Poate e de la al meu, vezi la tine daca merge bafta!