| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare cum pot sa fac sa se auda un sunet cand apas click? Am vazut la multi de pe YouTUBE cand apasa click se aude un sunet. Cum pot sa fac sa se auda si la mine? Am Windows XP SP3.

Dau funda celui mai bun raspuns.
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| iRobby a răspuns:

Ei folosesc un program special pentru a filma screen-ul PC-ului (Fraps, Camtasia, etc.). In aceste programe poti sa bifezi sa se auda ceva si/sau sa apara un cerc mare (verde de obicei) in jurui cursor-ului. Sper ca te-am ajutat! happy

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Aia tine de programul cu care filmezi. In camtasia spre exemplu e foarte usor.

| RaduTN a răspuns (pentru sltlp):

Pai eu vreau sa se aud sunetele nu cand filmez asa normal.