| corvet000 a întrebat:

am o intrebare... Cum scap de mesajele enervante primite in fiecare zi de la 788 ( pe reteaua vodafone)? Primesc mesaje de genul : 'Draga membru ceai zice daca ai castiga astazi un HTC Senzation? Pentru ati marii sansele de castig trimite vip la 777'. Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Vladutz2001 a răspuns:

Buna Corvet si eu sunt pe reteaua vodafone.Eu iti sp sa nu-i asculti pe astea si daca iti trimit in fiecare zi te duci la ei la firma