| pitic21 a întrebat:

Mi-au fost trimise cele 20 de mesaje gratuite Vodafone, dar mie nu îmi merg. Dacă trimit mesaje îmi ia din credit... Ce trebuie să fac pentru a putea trimite mesaje din alea 20 primite?

Fundă nu ştiu eu să dau, dar o să învăţ dacă îmi spune cineva cum pot trimite mesajele alea.

4 răspunsuri:
| Consultanta2012 a răspuns:

Cele 20 de mesaje sunt valabile 24 de ore de la data primirii daca au trecut cele 24 de ore si nu le-ai folosit ele au expirat.

Cam asta ar fi singura explicatie pentru care iti ia din credit.

Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos! Numai bine! FUNDA?

| pitic21 explică (pentru Consultanta2012):

Ştiu că ele expiră în 24 de ore, dar mie nu îmi merg nici imediat după ce le primesc...

| XChrisstine a răspuns:

Cele 20 de mesaje le poţi folosi doar atunci când nu mai ai mesaje din extraopţiune/când nu mai ai credit.