| JT a întrebat:

Am o intrebare: exista vreo metoda de a rula aplicatiile sistemului de operare Android (formatul. apk ma intereseaza) pe un telefon cu sistem de operare Symbian (Nokia 5800 XpressMusic in cazul meu)? Astept raspunsurile dvs. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ecea a răspuns:

Categotic nu.
Nu inteleg la ce iti trebuie programe de android, cand simbian are mult mai multe programe decat android-ul si mult mai bune.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Nu,e ca si cum ai incerca programe de macos pe windows.

| JT explică:

Multumesc pentru ajutor! Am intrebat pentru ca am vazut la un prieten niste aplicatii pentru Android destul de interesante. Am observat si ca Symbian are mai multe aplicatii, cautand aplicatii asemanatoare cu cele vazute la Android pe Ovi Market. Inca o data multumesc!