| Edy_Edward_Gen_1998 a întrebat:

am o intrebare in jocul smackdown vs raw 2011 pentru ps2 ce trebuie sa apas in modul de joc road to wrestlemania la five stars mach ca sa il pun pe ala pe masa?

Răspuns Câştigător
| FlooPp a răspuns:

I dai un airish wip puternic in directia mesei si apoi il urci pe masa apasand tasta cu care faci manevre.Insa in smack vs raw 2011 pe ps2 mesele nu se rup!

| Edy_Edward_Gen_1998 explică (pentru FlooPp):

Pai si atunci cum sa fac sa trec de acest meci din road to wrestlemania?

| FlooPp a răspuns (pentru Edy_Edward_Gen_1998):

Spune-mi exact ce meci este si cu cine joci in modul Road To Wrestlemania, si te ajut.

| FlooPp a răspuns (pentru Edy_Edward_Gen_1998):

Cand am spus ce fel de meci este, ma refeream la wrestleri care sunt in el si tipul de meci.