| Alexalexalexalexalex202020020w020020 a întrebat:

Am o intrebare legata de Facebook. Ma uit asa de obicei pe Facebook si gasesc tot felul de pagini prostesti din China, Japonia etc cu tot felul de poze, imi este plin Facebook-ul dar nu am dat eu like sau urmareste la acele postari poate de la jocuri cand am jucat si daca iti dadea un rewards daca dadeai like dar nu m-am uitat ce fac. Si acum as vrea sa le sterg pe toate deodata adica nu pot sta sa dau la fiecare in parte dislike, sa nu imi mai apara pe Facebook prostii ca s-au strans cam multe, vreo 900 si nu stiu cum sa fac, ajutati-ma, dau funda.

2 răspunsuri:
| TibiGeGe a răspuns:

Febuc moare!

| Alexalexalexalexalex202020020w020020 explică:

Sunt pagini ale unor oameni din alte nationalitati si ma deranjeaza postarile lor si nu pot sta sa dau dislike la fiecare in parte sunt multee.