| Theea11 a întrebat:

Am o intrebare legata de facebook. Stiu ca exista niste setari de confidentialitate, eu una cand postez o poza mereu o arata doar prietenilor si as vrea sa vada si publicul. Insa cand ma duc sa selectez cine vreau sa imi vada setarile, nu gasesc optiunea " pubic".Ce as putea face ca sa imi apara si optiunea " public"?
Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| AnotherGirl a răspuns:

Incearca sa intri la setari si sa modifici de acolo. Selecteaza optiunea "public" de la "Confidentialitate" si eventual umbla putin si la "Cronologie si etichetare" si vezi daca pe urma functioneaza.