| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Mai de mult mi-am pus la facebook sa poata vedea profilul meu,(poza de profil, coperta si altele) doar prietenii si prietenii prietenilor... cum as putea pune sa-l vada si cei care nu-s prieteni cu mine? Si sa poata da like la pozele mele, comm? Si, da am incercat sa intru la : Setari de confidentialitate si sa au la cine poate sa-mi vada lucrurile... problema este ca mie nu-mi arata butonul "public" imi arata decat ca pot pune " prietenii prietenilor"," prietenii", "doar pentru mine"... Ajutooor!

Răspuns Câştigător
| TofanCristi a răspuns:

Trebuie să îţi setezi că ai +18 ani, apoi te duci la www.facebook.com/follow

| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru TofanCristi):

Multumesc :*

| TofanCristi a răspuns (pentru Ioanaaaaaaaaaaaaaa):

Cu plăcere!

3 răspunsuri:
| Flapy a răspuns:

Dai la settings la fb si acolo sa bifezi cine vrei sa iti vada postarile.