| Alex00023 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi:ati auzit de firma asta de host http://sasnet.eu este buna sau e teapa? Ca vreau sa hostez la ei.
Multumesc FUNDA!

1 răspuns:
| Gabi05 a răspuns:

Vad ca la contact au multe date,au id skype/yahoo.
Daca la contact nu scrie nimic,atunci sunt tepari,dar daca au un profil complex,cum e in cazul de fata, atunci sunt de incredere.

Desi nu prea as recomanda o firma ca ei, mai bine spui ce vrei sa hostezi la ei.
Si bugetul alocat pentru host. Exista firme mai bune, care nu sunt mai "noname", si ofera beneficii la standarde inalte.