| hardy98 a întrebat:

Am o intrebare. Unde pot gasi o unitate centrala pc pe la vreo 800 ron o unitate bunicica sa fie noua(sa nu fie second hand) si sa aiba placa video bunicica.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alexutz112 a răspuns:

Nu cred ca sunt unitati bune la 800 ron noi. Second poate da, dar noi nu sunt

| Silviu_Sami_1975 a răspuns:

Iti pot face eu o astfel de unitata centrala procesor 3ghz Intel placa de baza + ram ddr3 2G+ cooler +sursa + DVD rwr noi + carcasa sh placa de baza + ramul + coolerul noi cu acte hard de 250 GB sh beton placa video, daca joci nfs world merge cu detaliile aproape de maxim cu placa video onbord daca vrei neaparat o placa video separata vorbim dar crede-ma nu este cazul cind ai RAM DDR3 jocuri ca nfs carbon, world merg fara probleme.