| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare urgent pentru cei care stiu sa umble foarte bine pe facebook! Deci. mi am creat pagina " lacrime e sorrisi " dar nu stiu cum sa creez linkuri straight face crying va rog ajutati maa! dau funda daca merge! va rogg mut!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te duci la pagina care iti trebuie si dai clik dreapta pe ea si apoi clik pe ''vezi informatii despre pagina''iar la Adresa copiezi cu mouse-ul tot ce scrie in dreptul ei acolo! Acela este un link de la o pagina. oriunde pui linkul acela...cel care da clik pe el il duce la pagina respectiva.Bafta!

| rive02 a răspuns:

Adica vrei sa postezi ceva anume pe facebook?
Pai daca e asa, intri pe perete si acolo unde iti scrii starea, acolo pui linkul. Copiezi linkul pe care il vrei si il lipesti acolo si dai la distribuie.

Sper ca ti-am fost de folos happy

| rive02 a răspuns:

Aaa...si inca ceva big grin Cand vrei sa pui linkul, acolo unde scrie distribuie, te duci in dreapta si vei gasi fotografie, link si video si sa selectezi link si dupa aia distribui