| GottaLOVEpink12 a întrebat:

Voi ati creat vreo pagina pe Facebook?

Va rog spunet-mi ca nu stiu daca sa creez sau nu o pagina pe facebook.

Răspuns Câştigător
| PapushaTa a răspuns:

Hei..Eu am creat o pagina, dar am dato. Acum sunt admina la vreo 4 pagini. Si sunt destul de maricele.
Scumpo,daca crezi ca esti in stare sa cresti,iti recomand sa-ti faci. Daca nu,stai in banca ta. Dar sa-ti cauti admine,care sa-ti aduca like-uri, sa fie foarte active. Si te sfatuiesc de acum, fa-ti id la pagina si impune reguli adminelor, ca daca nu, o sa-si ia lumea in cap. Bafta!:*
Funda? puppy dog eyes

1 răspuns:
| GottaLOVEpink12 explică:

Mersi de raspuns