| SnowMc a întrebat:

Am o intrebare. Vreau sa-mi resetez modemul (ubee de la UPC, nu am idee ce model) dar nu reusesc. Stiu ca ar trebui sa introduc un ac sau ceva subtire in mica gaura din spate RESET, dar pur si simplu nu functioneaza, nu este niciun buton sau ceva in spatele acelei gauri. Am deschis si modemul si nu este nimic. Exista alta modalitate de resetare a modemului?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Dooh. Pai in cazul asta iei frumos si te loghezi in admin si faci treaba asta de acolo. Daca ai pierderi de pachete poate sa fie si ceva pe traseu de la cablu...

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Geez. Il scoti din priza si il lasi asa vreo 5 minute?

| SnowMc explică (pentru KodrutZ):

laughing De fapt ma refer la acel tip de reset care reface si repara orice setare sau eroare pe care o are configuratia modemului deoarece am observat ca am pierderi de pachete.

| KodrutZ a răspuns (pentru SnowMc):

Dooh. Pai in cazul asta iei frumos si te loghezi in admin si faci treaba asta de acolo. Daca ai pierderi de pachete poate sa fie si ceva pe traseu de la cablu...