| LimFao a întrebat:

Cine detine ORANGE NIVO imi poate raspunde la cateva intrebari? Cum se comporta bateria? Ce se poate seta din meniul ecran al telefonului? Exista alta posibilitate de deblocare a ecranului? Se poate schimba tema telefonului ( Am vazut dintr-un review ca are o tema doar cu portocaliu la bara de stare ), si de ce cand intru in bara de notificari nu apar comenzile rapide la la orice smartphone? Si sunt curios daca se merita cei 445 de lei sau sa mai adaug ceva pentru un Optimus L5 2. Astept raspunsurile voastre!

2 răspunsuri:
| qwertyuioppoiuytrewq a răspuns:

Telefonul este bun crede-ma. Bateria tine o zi-2 maxim 3.
Are 2 teme Orange si holo.
Scurtaturile nu mai sunt pentru ca le poti pune pe desktop.
La gaming sta bine joc jocuri de play station 1 si pentru android gta vice city, epoch (unreal engine), epic citadel etc.

| LimFao explică (pentru qwertyuioppoiuytrewq):

Multumesc pentru raspuns! Cred ca voi merge pe oferta celor de la Orange. Sunt curios care e urmatorul best deal dupa Nivo. Chiar astazi ma voi duce in magazine sa il achizitionez.