| Wh0Me a întrebat:

Am o mare problema nu mai pot sa imi citesc mail`urile cand incerc sa le citesc imi apare eroarea : "Sunteţi foarte aproape, dar browserul Web nu acceptă cea mai nouă versiune de Yahoo! Mail. " Am instalat ce au zis pentru firefox si tot nu merge oare ce trebuie sa fac dau funda + vot. Mersi!

Răspuns Câştigător
| GabYYuLYaN a răspuns:

Instaleaza alt browser. Iti recomand google chrome.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sonnykid a răspuns:

Trebuie re-instalat.Net Framework 2.0! si dupa aceea Yahoo-ul si o sa iti mearga

| αиdяαdα a răspuns:

Trebuie să intrii la setări. şi să schimbi acolo unde este ţara, fus orar, şi nu mai ştiu ce. big grin
Dar sper că nu o să păţeşti ca mine. Eu mi-am mâncat nervii zilele astea cu treaba asta! După ce am reuşit să rezolv chestia aia, nu mai primeam mailurile. Îmi zicea că am un virus în mail. Şi m-am disperat şi mi-am făcut cont pe hotmail şi acum sunt liniştită! tongue

| andutzzaaaa a răspuns:

Poti sa iti iti schimbi browser-ul...:d