| Raluka21 a întrebat:

Nu pot sa citesc unele mail-uri, am incercat a fac tot ce pot, si cred ca nu merge pentru ca am Yahoo mail versiunea noua. Si ca sa o instalez din nou pe cea veche, trebuie neaparat sa intru pe browserul Opera? Ca altfel nu stiu cum sa fac, si problema e ca Opera merge foooooooooarte greu, adica nu merge aproape de loc straight face Ce pot sa fac, ca am de citit niste mailuri foarte importante...

4 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Instaleaza browseru Google Chrome

| horia2012 a răspuns:

- Poti intra pe Yahoo mail si cu Internet Explorer.
- Dezinstaleaza Opera.
- Instaleaza Firefox sau Google Chrome.

| Raluka21 explică:

Ok, am si google chrome, si internet explorer si mozilla firefox, da eu de aia am instalat opera, ca sa pot sa schimba Yahoo mail new cu Yahoo mail clasic, pentru ca pe ala nou nu mai pot citi mailurile straight face

| Duta_Mihai_1998 a răspuns:

Incearca sa intri pe Y! messenger sa intri si vezi butonul "mail" intra de acolo poate merge... daca nu, instaleaza Google Chrome