| CraciunRazvan a întrebat:

Salut TPU.
Am o mașină de spălat vestel wvf2401a2.
Ieri am spălat haine și totul merge bine dar azi când am vrut să mă bag niste haine la spălat nu mai pornește.
Selectez programul și când apăs start pâlpâie becurile le la 60° și 40° grade.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Citeste in "Manualul Utilizatorului" (primit impreuna cu masina de spalat SAU cautat pe internet), ce problema indica palpairea celor doua Led-uri si cum se remediaza!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vezi daca ai apă sau poate ai oprit alimentarea cu apa a masinii, uita te sa nu fie sub chiuveta daca o ai in bucatarie apa oprita