| madalin23 a întrebat:

Am o mica problema de curand am download-at un joc, care are 7 GB vreau sa stiu cum pot sa fac din el 2 parti adica DVD 1 si DVD 2? DVD are 4.7 GB PLSS HELP Dau fundita big grin

2 răspunsuri:
| kuka a răspuns:

Cu winrar: click dreapta pe folderul jocului >> add to archive
o sa iti apara fereastra de la winrar si jos in stanga are "split to volumes, bytes" >> selectezi de acolo marimea dvd-ului
apoi dai "ok" si o sa-ti faca automat doua arhive care sa-ti incapa pe doua dvd-uri

| iReal96 a răspuns:

Descarca dupa net programul SPLIT si dupa aceia bagi jocul si setezi cate discuri vrei ( 2) daca vrei poti sa faci din 7GB 7parti.adica pe cate 1 cd cate un GB.deci scrie pe google " download Split" si ti-l da bafta!